Biżuteria z Brylantami

Biżuteria z Brylantami

Najpiękniejsza biżuteria z brylantami od firmy „Diamenty&Antyki”. Dzięki naszemu wielopokoleniowemu doświadczeniu w branży kamieni szlachetnych, metali szlachetnych oraz biżuterii, jesteśmy Państwu gotowi zaproponować najpiękniejszą Biżuteria z diamentami.

Każdy wyrób zaoferowany przez nas jest niepowtarzalny i jedyne w swoim rodzaju. Nasi jubilerzy każdą biżuterię z brylantami produkują z pasją wkładając w wyrób swoją duszę. Każdy wyrób jest pieczałowicie „dopieszczony” i doprowadzony do perfekcji. 

Biżuteria z Brylantami – Bo liczy się piękno

Każdy wyrób jest wykonany ręcznie, wycyzelowany, wycięty, odlany. Każdy Brylant przez naszych Ekspertów jest wybrany indywidualnie zgodnie ze światowymi standardami IGI (International Gemmological Institute), oraz GIA (Gemmological Institute of America). Każdy Brylant przechodzi weryfikację, by do biżuterii trafiły tylko najbardziej ekskluzywne okazy spośród Brylantów. By zachwycały swoją niezwykłością i brylancją.

Biżuteria z Brylantami – brylanty osobliwy szlif diamentu

Brylant – osobliwy szlif diamentu, jest to zarówno najbardziej popularny, najbardziej dostępny rodzaj szlifu jak i najdroższy. Historia Szlifu Brylantowego sięga XVI w. Wtedy to zaczęto szlifować diamenty w szlifie różanym, był to szlif okrągły, jednak nie posiadający koletu.  Można powiedzieć że szlif Brylantowy jaki widzimy go dziś musiał przebyć długą i żmudną drogę by osiągnąć idealną okrągłą formę jaką prezentuje dziś. Jego na znakiem rozpoznawczym jest 57-58 faset, okrągły kształt, oraz idealne załamanie światła które daje brylantowi niespotykaną brylancję i niesamowity wewnętrzny ogień.

Biżuteria z Brylantami

Biżuteria z brylantami – Od Antyku do teraźniejszości

Proponujemy Państwu zapoznaniu się z naszą ofertą biżuterii z brylantami. W naszej ofercie posiadamy wiele wzorów , zaczynając od biżuterii antycznej z brylantami, pochodzącej z XIX wieku, poprzez okres Viktoriańskiej Anglii, Biżuterię przed i międzywojenną, oraz kończąc na biżuterii z brylantami współczesnej. 

„Diamenty&Antyki” to gwarancja jakości i precyzji. Nasz biżuteria z Brylantami to niepowtarzalne, niezapomniane i najbardziej cenione wyroby jubilerskie na świecie.

Każdy przedmiot wykonany według starych jubilerskich praktyk, na każdy przedmiot poświęcane są długi godziny, najpierw na projekt, a później na wykonanie.

Biżuteria z BrylantamiBiżuteria z Brylantami od Diamenty&Antyki to gwarancja jakości i doskonałości.