Bransoletki złote z Brylantami

Bransoletki złote z Brylantami

Bransoletka (fr. bracelet), staropol. manela – kolista ozdoba noszona na nadgarstku, będąca jednym z elementów biżuterii osobistej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych złotych bransoletek. Proponujemy Państwu najpiękniejsze i wykonane z najdrobniejszą precyzją bransoletki złote z Brylantami.

 

Bransoletki złote z Brylantami

Nasz propozycja obejmuje zarówno najbardziej popularne bransoletki jak : tenisowe,antyczna” Triflari” kostka, plecionka,kopertowa kończąc na indywidualnych wzorach pod specjalne zamówienie klienta.

Każdą z naszych bransoletek zdobimy kamieniami szlachetnymi, najczęściej stosujemy diamenty w szlifie „brylantowym”. Diamenty przechodzą dokładną selekcję by do naszych klientów trafiły tylko takie o najwyższej klasie

Bransoletki złote z Brylantami

Posiadamy bogatą bazę bransoletki złote z Brylantami w ciągłej sprzedaży, jak i również na specjalne zamówienie. Jesteśmy w stanie znaleźć dla Państwa każdą bransoletkę w najlepszej cenie.

Bransoletki złote z Brylantami – Szyk i Tradycja

Bransoletki złote z Brylantami to jedna z najstarszych ozdób, tradycja jej noszenia wywodzą się jeszcze z czasów pierwotnych, jednak dopiero w czasach starożytnych w Egipcie zapoczątkowano i wprowadzono do powszechnej mody noszenie bransoletek wykonanych z metali szlachetnych, szczególnie złota. Z czasem modele, wzory, rozmiary bransoletek zmieniały się, jednak niezmienne pozostaje to że bransoletki świadczą o klasie i pozycji noszącej jej kobiety. Tylko kobieta która potrafi dostrzec niezaprzeczalne piękno tych wyrobów jubilerskich mogą je nosić. bransoletki z brylantami przysłaniają jedne z najbardziej intymnych miejsc na ciele: nadgarstki, mało kto wie że bransoletki mogą być również noszone na kostce.

Według wierzeń, niemowlęciu zakłada się na nogę bransoletkę by odstraszać złe duchy.

Zapraszam do współpracy z firmą Diamenty&Antyki w doborze bransoletki z brylantami, tylko my zapewnimy Państwu najwyższą jakość usługi za najlepszą cenę.

Bransoletki złote z Brylantami