Bransoletki złote z diamentami

Bransoletki złote z diamentami

Bransoletka (fr. bracelet), staropol. manela – kolista ozdoba noszona na nadgarstku, będąca jednym z elementów biżuterii osobistej.

Bransoletki złote z diamentami – Proponujemy Państwu najpiękniejsze, wykonane z doskonała precyzją Bransoletka złota z Brylantami. Nasza Bransoletka złota z Brylantami  oprawione są diamenty najwyższej jakości

Bransoletki złote z diamentami, diamond gold bracelet

Nasz propozycja obejmuje zarówno najbardziej popularne Bransoletka złota z Brylantami jak : tenisowe,antyczna” Triflari” kostka, plecionka,kopertowa kończąc na indywidualnych wzorach pod specjalne zamówienie klienta. Staramy się żeby każdy wyrób był niesamowity i niepowtarzalny.

Każda bransoletka zdobiona jest diamentami, najczęściej stosowane są w szlifi „brylantowym”, jednak na specjalne zamówienie mozna zrobić bransoletkę z diamentami w dowolnym szlifie . Dla naszych bransoletek stosujemy zgodnie z zamówienie dowolną czystość jak i barwę diamentów.

Bransoletki złote z diamentami, diamond gold bracelet

W naszej bazie posiadamy bogatą bazę Bransoletka złota z Brylantami, możemy również stworzyć dowolną bransoletkę na indywidualne zamówienie, staramy się aby każdy z naszych wyrobów był w bezkonkurencyjnej cenie

Bransoletki złote z diamentami – Szyk i Tradycja

Bransoletki to jedna z najstarszych ozdób, tradycja jej noszenia wywodzą się jeszcze z czasów pierwotnych, jednak dopiero w czasach starożytnych w Egipcie zapoczątkowano i wprowadzono do powszechnej mody noszenie bransoletek wykonanych z metali szlachetnych, szczególnie złota. Z czasem modele, wzory, rozmiary bransoletek zmieniały się, jednak niezmienne pozostaje to że bransoletki świadczą o klasie i pozycji noszącej jej kobiety. Tylko kobieta która potrafi dostrzec niezaprzeczalne piękno tych wyrobów jubilerskich mogą je nosić. Bransoletki złote z diamentami przysłaniają jedne z najbardziej intymnych miejsc na ciele: nadgarstki, mało kto wie że bransoletki mogą być również noszone na kostce.

Bransoletki złote z diamentami, diamond gold bracelet

Według wierzeń, niemowlęciu zakłada się na nogę bransoletkę by odstraszać złe duchy.

Zapraszam do współpracy z firmą Diamenty&Antyki w doborze Bransoletki złote z diamentami, tylko my zapewnimy Państwu najwyższą jakość usługi za najlepszą cenę.

 

Bransoletki złote z diamentami, diamond gold bracelet