Diamenty&Antyki


Diamenty&Antyki to przedsiębiorstwo z  tradycjami i wieloletnim doświadczeniem w branży:

  • brylantów

  • diamentów inwestycyjnych

  • biżuterii

  • antyków

  • wyrobów jubilerskich

  • malarstwa

  • rzeźby

Diamenty&Antyki

Diamenty&Antyki od wielu lat zajmuje się obrotem kamieniami szlachetnymi,diamentami, brylantami, złotem, antykami i dziełami sztuki.

Chcielibyśmy państwu zaproponować wyroby najlepszej jakości i w najlepszej cenie. Nasze okazy pochodzą z różnych zakątków świata. w ofercie mamy wiele wyrobów jubilerskich i biżuteryjnych tkz. „antycznych” pochodzących z XIX – XX wieków, w tym wyroby wiedeńskie, niemieckie, czy Viktoriańskiej Anglii. Diamenty Antyki gwarantują że każdy przedmiot zakupiony u nas będzie na swój sposób wyjątkowy i niepowtarzalny, są to okazy pojedyncze. Nie zajmujemy się „masową produkcją” interesują nas wyłącznie przedmioty z „duszą”.

Diamenty&Antyki

Tylko u nas możecie państwo znaleźć wyjątkową biżuterię w wyjątkowej cenie, a jej piękno i wyjątkowość zachwycą każdą kobietę.

Nasz dział „diamenty inwestycyjne” proponuje inwestycję w diamenty o bardzo wysokich parametrach”czystość i barwa” w najniższych cenach rynkowych.

Jesteśmy gotowi sprowadzić każdy diament Inwestycyjny dla państwa, czy będą to zaręczyny czy po prostu prezent dla ukochanej osoby. Gwarantujemy że nic nie może dorównać pięknu naszych pierścionków zaręczynowy z diamentem, bo tylko one są w stanie podkreślić powagę i magiczny moment waszych zaręczyn. Tylko nasz biżuteria z diamentami i ich nieskazitelnym blaskiem i wewnętrznym ogniem jest w stanie sprawić że każda kobieta nosząca ją będzie się czuła wyjątkowa i wyróżniona.

Diamenty&Antyki

 

 

 


Prowadzimy również skup, oraz komis antyków, biżuterii, złota i srebra.
Płacimy gotówką, oraz gwarantujemy najwyższe ceny komisowe w kraju.


 

Brak możliwości komentowania