Diamenty inwestycyjne


Z przyjemnością proponujemy państwu diamenty inwestycyjne jako najwyższą klasę inwestycji.

Diamenty inwestycyjne zaczynają się od 1 karata wzwyż,

posiadają certyfikat jednej z najbardziej utytułowanych laboratoriów gemmologicznych jakie są:

  • GIA

  • HRD

  • IGI

  • EGL

Diamenty inwestycyjne

Diamenty inwestycyjne cechują się wysokimi parametrami jakimi są:

  • CZYSTOŚĆ

  • BARWA

  • RODZAJ SZLIFU

  • FLUORESCENCJA 

Diamenty inwestycyjne to inwestycja długofalowa

należy nadmienić że prze ostatnie 80 lat ich wartość nieustannie wzrasta. Żeby pokazać państwu to jak najprościej zamieszczę wskaźnik jak procentowo wyglądały wzrosty w poszczególnych latach:

1960-1970 – 155%
1970-1980 – 52%
1980-1990 – 32%
1990-2000 – 9%
2000-2010 – 68%

więc jak sami państwo widzicie brylanty nieustannie wzrasta i niestety ale żaden bank nie gwarantuje wam wzrostu w przeciągu 10 lat na poziomie 50%(czystego zarobku), należy nadmienić że brylanty są odporne na kryzysy, wzrost inflacji, oraz spadku kursów walut.

Kolejnym ważnym aspektem jest kupowanie brylantów na działalność gospodarczą, dzięki czemu możemy odpisać je od dochodu, oraz odliczyć podatek VAT. 

Jak mawiał Konfucjusz: lepszy diament ze skazą, aniżeli inny kamień bez niej.

Należy nadmienić że brylant to niekwestionowany król spośród innych kamieni szlachetnych. Nie licząc że jego piękno jest na tyle hipnotyzujące że kochają się w nim miliony kobiet, i te same miliony marzą by być jego posiadaczką, przy czym im większego tym lepszego, to należy zauważyć że brylanty nie podlegają presji upływającego czasu, jego właściwości nie zmieniają się od tysiącleci, jak trwały tak będą trwać. Tylko brylant daje nam gwarancję że nosząc go jego wartość wzrośnie, jest to kamień szlachetny najrzadziej występujący w przyrodzie, najrzadziej- co znaczy że pozyskanie go jest najdroższe. Skarb w postaci brylantu może być przekazywany z pokolenia na pokolenie, możemy go spokojnie przewozić w każdy zakątek świata nie bojąc się o deklarowanie jego wartości. Brylant – jest to najpewniejsza i najszybciej przynosząca zyski lokata kapitału. Diamenty to pewna lokata zarówno w niespokojne dni, jak i podczas stagnacji gospodarki.

Jak widać Diamenty Inwestycyjne przedstawiają się jako pewna, stabilna długoterminowa inwestycja kapitału

Brak możliwości komentowania