Diamenty

Diamenty są Wieczne

Diamenty – najcenniejsze z kamieni szlachetnych. Pożądane przez wielu, dostępne dla nielicznych. Tak Było kiedyś, jednak dzięki Diamentom&Antykom, te najcenniejsze kamienie są do kupienia przez każdego. Posiadamy Diamenty w ofercie dostosowane do potrzeb każdego klienta. Od najmniejszych 0.01 karata do ogromnych powyżej 50 karatów.

Diamenty to jedyni przyjaciele kobiety

 Proponujemy Państwu ofertę diamentów o różnorodnym szlifie, od tradycyjnego i najpopularniejszego: okrągłego (brylantowego) poprzez szlif w kształcie : serca ( heart), pryncesa (princess cut), ovalny, szlif szmaragdowy, assher, markiza, perłowy czy radiant. W swojej ofercie posiadamy również stare szlify takie jak: kopalniany, przejściowy, stary europejski, podwójny holenderski.

Najpiękniejsze Diamenty w naszej biżuterii

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą biżuterii z diamentami. W naszej kolekcji posiadamy zarówno wyroby nowoczesne z nowymi szlifami diamentowymi: Pierścionki zaręczynowe, kolczyki, broszki, przywieszki, sygnety. Jak i starą antyczną biżuterię z diamentami w starym szlifie.

pierścionek antyczny z diamentami Wiedeń XIX wiek. Diamenty

 Zachęcamy również do stworzenia własnej niepowtarzalnej biżuterii na wzór własnego projektu, lub po konsultacji z naszym doradcą. Zapewniamy że taka biżuteria zostanie wykonana z niezwykłą precyzją, dokładnością i dbałością o szczegóły. Nasz doświadczony zespół pomoże dobrać do biżuterii odpowiednie diamenty pod względem Czystości, koloru i szlifu by były najbardziej pasujące w biżuterii Państwa marzeń.

 

Pierścionek złoty z brylantem 0.55 carata

 

 Diamenty inwestycyjne najpewniejszy zysk

Nasza bogata baza diamentów inwestycyjnych gwarantuje Państwu dostępność największej i najbardziej obszernej kolekcji diamentów na świecie. Dzięki współpracy z takimi gigantami światowego obrotu diamentami takimi jak : De beers ,giełda diamentów w antwerpii, i giełda diamentów w Mumbaju, gwarantujemy że cena na nasze diamenty jest bezkonkurencyjna, jesteśmy zaproponować najlepsze ceny i najbogatszą ofertę diamentów na świecie. Dla Państwa wygody i komfortu jesteśmy w stanie wydobyć dowolny diament ( choćby z pod ziemi) od najmniejszych 0.01 karata po największe okazy przekraczające 100 karatów.

53 caratwy diament, cena rynkowa 9 000 000 $Możemy Państwu zaproponować diamenty od najbardziej popolarnych Brylantowych szlifów, po najbardziej fantazyjne, diamenty od kolorów bezbarwnych po kolory Fancy: Yellow, Pink, Red, Blue, Green. Od najczystszych IF po najbardziej popularne SI. Tylko dzięki Diamentom&Antykom znajdziecie Państwo swój wymarzony diament. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.