Hurtownia Diamentów

Diamenty&Antyki – hurtownia diamentów

Hurtownia Diamentów –  Diamenty w najlepszej cenie, na każdą kieszeń

Diament– Najtwardsza i zarazem najrzadziej występująca substancja w przyrodzie. Jest westchnieniem dla milionów ludzi. Miliony kobiet marzą o posiadaniu i noszeniu diamentów, a te które już mają diamenty to marzą by mieć ich jeszcze więcej i jeszcze większych. Diament to minerał idealny, to towarzysz na całe życie. 

Diament to symbol : władzy, potęgi i śmiałości

Miliony ludzi marzy  jego posiadaniu, a jeszcze większa liczba kobiet o jego noszeniu, kiedyś diament był praktycznie niedostępny dla „zwykłych zjadaczy chleba”, ale dzięki Diamentom&Antykom ten niezwykle cenny pierwiastek jest do kupienia przez każdego, niezależnie od zasobu jego portfela.

Diamenty&Antyki – to Hurtownia Diamentów na każdą kieszeń

Dzięki naszemu niezwykle bogatemu doświadczeniu na rynku Diamentów i kamieni szlachetnych, jesteśmy Państwu w stanie zaproponować diamenty w najlepszych cenach. Diamenty&Antyki to rodzinna firma z wielopokoleniowymi tradycjami na rynku diamentów. Dzięki stałej współpracy z takimi potentatami w dziedzinie obrotu i handlu diamentami jak: Międzynarodowa giełda diamentów w Mumbaju (Indie), Giełda diamentów w Antwerpii, oddział grupy De Beers w Namibii czy też giełda diamentów w Nowym Yorku jesteśmy Państwu w stanie zaproponować najlepsze ceny na diamenty zarówno w hurcie jak i detalu. Dzięki bezpośrednim kontaktom u źródeł handlu, wydobycia, szlifowania i obrotu diamentami jesteśmy w stanie zakupić dla Państwa wygody diamenty w cenach nie dostępnych ani dla hurtowników , ani jubilerów. Nasz doświadczony zespół znajdzie dla Państwa każdy rodzaj kamienia, nawet ten o największej czystości i najlepszym kolorze w najlepszej cenie.

Hurtownia diamentów – to spełnienie marzeń każdego inwestora i jubilera

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą diamentów, gdzie na pewno znajdziecie Państwo diament idealny dla siebie, lub swojej ukochanej. Nasz doradca pomoże w dobraniu odpowiednich parametrów kamienia i w razie potrzeby w projekcie pierścionka dla niego.

Hurtownia Diamentów – to również idealna propozycja dla jubilerów którzy tworzą dużo biżuterii z diamentami. Nasza oferta jest skierowana również do nich. Specjalnie dla nich wychodzimy z założenia: Im więcej tym lepsza cena

 

Brak możliwości komentowania