Inwestycja w Diamenty

Inwestycja w Diamenty –  droga ku świetlanej przyszłości

Inwestycja w Diamenty, dzięki temu  w przeciągu kilku lat możesz zarobić „krocie”

Dzięki inwestycji w diamenty, jesteście Państwo w znaczący zposób zabezpieczyć swój majątek. Inwestycja w diamenty gwarantuje pewną lokatę na długie lata, stabilną stopę zwrotu od 10% rocznie w górę. Dzięki inwestycji w diamenty możecie Państwo również zmniejszyć swoje obciążenia podatkowe- kupując diamenty „na firmę”.

Dzięki Diamentom&Antykom wasza inwestycja będzię przebiegała w sposób w pełni kontrolowany, zawsze możecie dowiedzieć się ile wasza inwestycja wzrosła.

Inwestycja w Diamenty z Diamenty&Antyki a zyskasz już na starcie

5.01 F VVS1 GIA

Inwestycja w Diamenty

Dzięki naszej handlowej współpracy z takimi potentatami  w rynku diamentów jak: Giełda diamentów w Nowym Yorku , Antwerpii i Izraelu. Jesteśmy Państwu w stanie zaproponować najlepsze ceny rynkowe, nie osiągalne nawet dla „handlarzy” diamentami. Inwestycja w Diamenty z Diamenty&Antyki zyskujecie już na starcie. Nabywając kamień u nas zarabiacie na starcie już jakieś 20-40% w stosunku do konkurencji. Przykładowy kamień w naszej ofercie to inwestycja rzędy 360 000 $, taki sam kamień u konkurencji o wydatek ok 500 000. Czyli już na starcie zarabiacie 140 000$. Oczywiście każdy rok posiadania kamienia inwestycyjnego zwiększa jego wartość.

Należy nadmienić że posiadanie diamentów o wysokich parametrach takich jak: czystość, barwa, szlif znacząco zwiększa procentowy coroczny wzrost wartości diamentu. Szczególnie poszukiwane przez inwestorów z takich krajów jak: ZEA, USA, Indie, Kuwejt, Anglia są diamenty o szlifie Brylantowym , czystości minimum: VVS2 i barwie nie mniejszej niż F. Takie Diamenty średnio rocznie  na giełdach, prywatnych licytacjach  uzyskują wzrost rzędu 10-15 % i są bardzo pożądane, gdyż ich liczba jest skrajnie ograniczona.

53 karatowy diament wart 9 000 000 USD

53 karatwy diament, Inwestycja w Diamenty

 

53 karatwy diament, Inwestycja w Diamenty

 

 

 

 

 

 

 

 

Przepiękny 53 karatowy diament w szlifie: Ascher, cena rynkowa 9 000 000 usd. Dzięki naszej pomocy klient nabył właśnie ten kamień w cenie 7 400 000 USD. Czyli na starcie zarobił 1 600 000 usd. Dziś ten Diament przez dom aukcyjny : Sothebys                    (z którym jesteśmy w stałej współpracy) wycenił owy diament na 12 000 000 usd, a sugerowaną cenę sprzedaży na 15 000 000 – 18 000 000 USD. Łatwo obliczyć ile nasz klient zarobi w przeciągu 2 lat czyli czasu kiedy jest posiadaczem owego diamentu.

Inwestycja w Diamenty – To czysty zysk

 

Inwestycja w Diamenty

 Inwestycja w Diamenty

 

 

Oba diamenty o szlifie brylantowym, osiągają pojedynczo cenę rynkową na poziomie 80 000 USD.

Dzięki naszemu zaangażowaniu, możecie Państwo te Brylanty kupić w cenie 50 000USD. Co znacząco przyczyni się na świetny start w Inwestycje w Diamenty

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą diamentów inwestycyjnych. Gwarantujemy najlepsze ceny i najlepszą jakość usług. Tylko z nami osiągniecie sukces w Diamentowych Inwestycjach.

Inwestycja w Diamenty z Diamenty&Antyki 

 

 

 

Brak możliwości komentowania