Jubiler

Jubiler – Najpiękniejsze wyroby

Diamenty&Antyki jubiler proponują Państwu galerię najpiękniejszych i najbardziej unikatowych wyrobów jubilerskich. Każdy nasz wyrób jest wykonany ręcznie. Kolekcje naszej  współczesnej i antycznej cechują się najwyższą precyzją wykonania.

Jubiler

 

Jubiler: Biżuteria wykonana przez: Cartier, Tiffany, Chanel

Nasz Jubiler pragnie zaproponować Państwu kolekcję biżuterii w której każda kobieta poczuje się wyjątkowa i niezwykła, dla Państwa pragniemy tworzyć biżuterię niezwykłą, której pozazdrości wam każdy. Nasza biżuteria to coś więcej niż biżuteria, to Arcydzieło sztuki jubilerskiej, wykonane z największą precyzją i dbałością o szczegóły, każdy elementy został ręcznie wykonany i  zdobiony. Nasza kolekcja biżuterii projektowana jest przez czołowych projektantów biżuterii, wielu z nich są kobietami, bo wychodzimy z założenia że nikt inny nie zaprojektuje biżuterii dla kobiety niż sama kobieta. Wśród naszych wzorów można znaleźć modele wykonane przez:Cartier, Tiffany, Chanel, oraz wielu niezależnych artystów-projektantów którzy tworzą pierścionki dla gwiazd telewizji, estrady i szow biznesu światowego formatu.

Jubiler

 

Biżuteria waszych marzeń

Kolekcja naszej biżuterii to zbiór niepowtarzalnych i ponadczasowych wyrobów tworzonych wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach, co czyni je dodatkowo niezwykłymi i magicznymi. Nasza biżuteria to niezwykła kolekcja która ma cieszyć oczy i duszę wszystkich kobiet świata, nasze pierścionki to nie jest zwykła biżuteria, to jest kawałek duszy zaklęty w niesamowite jubilerskie arcydzieło.

 

 

Jubiler

 

 

  Jubiler : nasz biżuteria

Diamenty &Antyki Jubiler proponuje Państwu kolekcję najpiękniejszej biżuterii.Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo biżuterię : antyczną, zaręczynową, srebrną. Nasza biżuteria czy  to wykonana na zamówienie, czy też posiadająca historyczny rys, została wykonana z kruszców najwyższej jakości, wszystkie przedmioty ozdobione są szlachetnymi kamieniami o najwyższych parametrach. Wszystkie diamenty są poddawane dokładnej ekspertyzie międzynarodowych ekspertów z zakresu gemmologii, nasze pierścionki posiadają certyfikaty: GIA, EGL, HRD, IGI i niemieckiego towarzystwa gemmologicznego.

 

Jubiler Biżuteria – arcydzieło jubilerstwa

Jubiler

 

Co sprawia że nasza  biżuteria jest tak bardzo pożądana przez wielu? Na pierwszym miejscu jest że każdy okaz który wykonujemy jest pojedyńczym egzemplarzem, nasz jubiler nigdy nie wykonuje dwa razy tej samej biżuterii. Dlatego też jubiler Diamenty&Antyki i jego praca jest porównywalna  z dziełami wybitnych rzeźbiarzy czy malarzy. Każdy egzemplarz  biżuterii wykonany jest ręcznie. Nasz jubiler wkłada w każdą biżuterię kawałek duszy.  Dlatego też decydując się na biżuterię Diamenty&Antyki, wybieracie Państwo wyroby niezwykłe i magiczne.Dlatego też ci którzy chcą posiadać biżuterią niezwykłą, a nie pochodząca z „sieciówki” – powtarzalnej i takiej która może mieć każdy, decydują się na biżuterię jubilera Diamentów&Antyków.