Kolczyki z Brylantem


Kolczyki z Brylantem to idealny prezent dla kobiety:

Kolczyki z diamentami 1 ct VS/G

Kolczyki z diamentami 1 ct VS/G

 

Od delikatnych i subtelnych wkrętów aż po duże i widoczne angielskie zapięcia, od małych diamentów centralnych aż po duże diamenty. Kolczyki z diamentami to idealny prezent dla kobiety, bo która by nie chciała nosić diamentów w uszach? Nieważne małych czy dużych, ważne żeby to były diamenty.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu kolekcję najpiękniejszych kolczyków, od starych XIX w. wyrobów po kolczyki wykonane współcześnie, które są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wysublimowane gusta. W naszej kolekcji znajdziecie Państwo każdy typ kolczyków: sztyfty, wkręty, angielskie zapięcia. Nasze kolczyki Ozdobione mogą być diamentami o masie od 0.02ct do 5ct, szlif diamentów może być dowolny: Okrągły(brylantowy), Gruszka, Serce, Szmaragdowo-Schodkowy, na życzenie możemy również oprawić stare szlif od kopalnianych po przejściowe.

W naszej kolekcji znajdują się najprostsze wzory, jak i również modele wykonywane specjalnie na zamówienie. Każda para kolczyków jest wykonywana ręcznie, co sprawia że wzór zastosowany u nas jest nie do powtórzenia i nie do wykonania przez kogokolwiek innego.

????????????????????????????????????????

Kolczyki z brylantem – Angielskie zapięcie

Najpopularniejsze, a zarazem najpiękniejsze z zapięć w kolczykach.

Ich pięknem jest niezwykła prostota i idealne kształty. Pięknie wykonane zdobią uszy kobiety jak mało co, są zarazem najmniej i najbardziej widocznym elementem biżuterii. Kto je dostrzeże nie będzie potrafił oderwać od nich wzroku. Hipnotyzują swoją niezwykłością i majestatem. Idealnie wykonany kolczyk zdobi diament i nadaje mu piękna. Sprawia że światło przenika przez kamień w każdym miejscu. 

 

????????????????????????????????????????

Kolczyki z brylantem- marzenie każdej kobiety

Kolczyki z Diamentami to marzenie każdej kobiety, idealnie dobrany kolczyk nadaje kobiecie majestatu, jak mawiała Marylin Monroe : Diamenty to najlepszy przyjaciel każdej kobiety.

 

 

 

 

 

 

Brak możliwości komentowania