Lokata w biżuterię z diamentami

Lokata w biżuterię z diamentami 12 – 15% rocznego zysku

Lokata w biżuterię z diamentami to obecnie najlepszy typ inwestycji pieniądza. Dzięki nam możecie państwo zyskać 12 – 15% rocznie od inwestycji. W dobie niepewnej sytuacji gospodarczej, obniżenia stóp procentowych przez NBP i nazwijmy to po imieniu ” śmiesznych propozycji bankowych” w instrumenty finansowe, Lokata w biżuterię z diamentami jest najlepszą, najpewniejszą i gwarantującą najwyższą stopę zwrotu z inwestycji.

Lokata w biżuterię z diamentami

Przeanalizujmy sytuację, wkładając pieniądze do banku zyskujecie około 3% ( jeśli dobrze pójdzie) czyli dając bankowi 10 000zł po roku dostajecie 10 000 zł + 300zł ( od tej ceny należy odjąć podatek belki 18% i spadek wartości pieniądza przy inflacji) co daje nam że tak naprawdę w przeciągu 12 miesięcy de facto wasze pieniądze leżą i nic nie robią, bo dostaniecie po roku bankowej lokaty około 100 zł, czyli można powiedzieć że wasze pieniądze nie straciły na wartości.

Inwestując Lokata w biżuterię z diamentami dostajecie państwo następującą kwotę: inwestując 10 000 na rok, otrzymujecie 10 000 + 1200zł – 1500zł . Czyli jesteście bogatsi . Co sprawia że wasze pieniądze nie tylko przeleżały 12 miesięcy na lokacie ale jeszcze zarobiły dla was . 

 

Światem nie rządzą pieniądze, ale ci co rządzą pieniądzem

Lokata w biżuterię z diamentami – Uodpornij się na kryzys

Tyle słyszymy o światowych kryzysach, W 2007 r. załamała się amerykańska branża finansowa, gdy okazało się, że banki udzielały na potęgę kredytów hipotecznych, a później te kredyty są niespłacalne. Na taki nazwijmy to (złodziejski proceder) rząd federalny i nadzór finansowy przymykały oko. Zbankrutował bank Lehman Brothers, a efekt domina o mało nie przewrócił światowego systemu finansowego. Uratowała go interwencja państw, nacjonalizacja banków i firm ubezpieczeniowych w USA i Europie oraz masowy dodruk dolarów i funtów.

W 2009 r. wybuchł kryzys zadłużenia państw Europy południowej. gdzie okazało się że takie kraje jak: Grecja,

Lokata w biżuterię z diamentami

Hiszpania, Portugalia, Włochy stoją na granicy bankructwa, gdyż zadłużały się na potęgę, ale spłacać nie chciały pożyczonych aktywów. A jak się  okazało się, że inwestorzy nie chcą bez końca pożyczać pieniędzy rozrzutnym rządom. Bankrutem została Grecja, na krawędzi były Włochy, Hiszpania i Portugalia. Tym razem ratunek przyszedł Europejskiego Banku Centralnego.

Te sytuacje niczego nie nauczyły chciwej „politikiery” i teraz stoimy przed obliczem kolejnego, możliwe że największego kryzysu tkz. Kryzysu Chińskiego. Gdzie gospodarka tego kraju kurczy się w zastraszającym tempie, w ciągu 10 dni z chińskiej giełdy odpłynęło ponad 10 bln. dolarów.

 

Lokata w biżuterię z diamentami – Weź sam odpowiedzialność za swoje inwestycje

Jak zaradzić takim sytuacjom? Jak uchronić swoje pieniądze i jak zmusić je by przynosiły zysk? Odpowiedź brzmi: Nic prostszego

Trzeba wziąć inwestowanie w swoje własne ręce, nie dawać ich zachłannym bankom, nie pakować ich w biura maklerskie. Zapamiętajcie te instytucje zawsze wpierw liczą swoje profity, a wasze są na szarym końcu. Więc dając do banku 10.000zł, bank najpierw dla siebie wyciągnie 2000zł zarobku, a później wam łaskawie da 200 zł „ochłapów”. Co do biur maklerskich każdy kto choć raz zetknął się z tego typu instytucją dobrze zna główną maksymę maklerki: Nieważne czy klient straci czy zarobi, my zawsze na tym zarabiamy. I tak jest w życiu.

Lokata w biżuterię z diamentami

Dlatego Lokata w biżuterię z diamentami jesteście pewni że odkładając pieniądze na tego typu lokatę macie gwarantowane 10% zysku rocznie przez okres 3 lat.

Przy czym zysk 10% można z takiej Lokata w biżuterię z diamentami dostać co roku.

Nie czekaj, Pieniądze leżą na ziemi, tylko trzeba się po nie schylić!!!