Lokata w diamenty

Lokata w diamenty – zyskaj 10% rocznie 

Lokata w diamenty to obecnie najlepszy typ inwestycji pieniądza. Dzięki nam możecie państwo zyskać 10% rocznie od inwestycji. W dobie niepewnej sytuacji gospodarczej, obniżenia stóp procentowych przez NBP i nazwijmy to po imieniu ” śmiesznych propozycji bankowych” w instrumenty finansowe, lokata w diamenty jest najlepszą, najpewniejszą i gwarantującą najwyższą stopę zwrotu z inwestycji.

Przeanalizujmy sytuację, wkładając pieniądze do banku zyskujecie około 3% ( jeśli dobrze pójdzie) czyli dając bankowi 10 000zł po roku dostajecie 10 000 zł + 300zł ( od tej ceny należy odjąć podatek belki 18% i spadek wartości pieniądza przy inflacji) co daje nam że tak naprawdę w przeciągu 12 miesięcy de facto wasze pieniądze leżą i nic nie robią, bo dostaniecie po roku bankowej lokaty około 100 zł, czyli można powiedzieć że wasze pieniądze nie straciły na wartości.

Inwestując  w diamentową lokatę dostajecie państwo następującą kwotę: inwestując 10 000 na rok, otrzymujecie 10 000 + 1000zł = 11 000. Czyli jesteście bogatsi o 1 000 zł. Co sprawia że wasze pieniądze nie tylko przeleżały 12 miesięcy na lokacie ale jeszcze zarobiły dla was 1000 zł. 

Światem nie rządzą pieniądze, ale ci co rządzą pieniądzem

Lokata w diamenty – inwestuj w diamentową biżuterię

Lokata w diamenty to pewna inwestycja na niepewne gospodarcze czasy. Spytacie dlaczego? dlatego że diamenty i diamentowa biżuteria nie podlega wahaniom rynku. Diamenty&Antyki inwestują wyłącznie w diamenty inwestycyjne i diamentową biżuterię, czyli w przedmiotu które ciągle znajdują się w obrocie i które są w ciągłej sprzedaży. Wasze pieniądze pracują na wasze konto. Jest to inwestycja krótko terminowa która gwarantuje najlepsze zarobki. Nic nie da Państwu takiego zysku: ani waluty, ani nieruchomości. Na biżuterię z diamentami zawsze jest klient. Dzięki naszym kontaktom biżuterię sprzedajemy na całym świecie, od Szanghaju poprzez Hong-Kong, Izrael, Amsterdam, Londyn, Paryż aż po Nowy-York. Nasza biżuteria charakteryzuje się indywidualnym wykonaniem, sprzedajemy wyłącznie pojedyncze egzemplarze co sprawia że biżuteria sprzedawana przez nas jest niezwykle atrakcyjna i pożądana przez wielu. 

Lokata w diamenty

 

 

 

 

 

Lokata w diamenty – najwyższa pora żeby twoje pieniądze zaczęły pracować dla ciebie.