Lokata

Lokata w diamenty  10% rocznego zysku

Lokata w diamenty to obecnie najlepszy typ inwestycji pieniądza. Dzięki nam możecie państwo zyskać 10% rocznie od inwestycji. W dobie niepewnej sytuacji gospodarczej, obniżenia stóp procentowych przez NBP i nazwijmy to po imieniu ” śmiesznych propozycji bankowych” w instrumenty finansowe, lokata w diamenty jest najlepszą, najpewniejszą i gwarantującą najwyższą stopę zwrotu z inwestycji.

Przeanalizujmy sytuację, wkładając pieniądze do banku zyskujecie około 3% ( jeśli dobrze pójdzie) czyli dając bankowi 10 000zł po roku dostajecie 10 000 zł + 300zł ( od tej ceny należy odjąć podatek belki 18% i spadek wartości pieniądza przy inflacji) co daje nam że tak naprawdę w przeciągu 12 miesięcy de facto wasze pieniądze leżą i nic nie robią, bo dostaniecie po roku bankowej lokaty około 100 zł, czyli można powiedzieć że wasze pieniądze nie straciły na wartości.

Inwestując  w diamentową lokata dostajecie państwo następującą kwotę: inwestując 10 000 na rok, otrzymujecie 10 000 + 1000zł = 11 000. Czyli jesteście bogatsi o 1 000 zł. Co sprawia że wasze pieniądze nie tylko przeleżały 12 miesięcy na lokacie ale jeszcze zarobiły dla was 1000 zł. 

Światem nie rządzą pieniądze, ale ci co rządzą pieniądzem

Lokata w Diamenty – Uodpornij się na kryzys

Tyle słyszymy o światowych kryzysach, W 2007 r. załamała się amerykańska branża finansowa, gdy okazało się, że banki udzielały na potęgę kredytów hipotecznych, a później te kredyty są niespłacalne. Na taki nazwijmy to (złodziejski proceder) rząd federalny i nadzór finansowy przymykały oko. Zbankrutował bank Lehman Brothers, a efekt domina o mało nie przewrócił światowego systemu finansowego. Uratowała go interwencja państw, nacjonalizacja banków i firm ubezpieczeniowych w USA i Europie oraz masowy dodruk dolarów i funtów.

W 2009 r. wybuchł kryzys zadłużenia państw Europy południowej. gdzie okazało się że takie kraje jak: Grecja, Hiszpania, Portugalia, Włochy stoją na granicy bankructwa, gdyż zadłużały się na potęgę, ale spłacać nie chciały pożyczonych aktywów. A jak się  okazało się, że inwestorzy nie chcą bez końca pożyczać pieniędzy rozrzutnym rządom. Bankrutem została Grecja, na krawędzi były Włochy, Hiszpania i Portugalia. Tym razem ratunek przyszedł Europejskiego Banku Centralnego.

Te sytuacje niczego nie nauczyły chciwej „politikiery” i teraz stoimy przed obliczem kolejnego, możliwe że największego kryzysu tkz. Kryzysu Chińskiego. Gdzie gospodarka tego kraju kurczy się w zastraszającym tempie, w ciągu 10 dni z chińskiej giełdy odpłynęło ponad 10 bln. dolarów.

Lokata w Diamenty – Weź sam odpowiedzialność za swoje inwestycje

Jak zaradzić takim sytuacjom? Jak uchronić swoje pieniądze i jak zmusić je by przynosiły zysk? Odpowiedź brzmi: Nic prostszego

Trzeba wziąć inwestowanie w swoje własne ręce, nie dawać ich zachłannym bankom, nie pakować ich w biura maklerskie. Zapamiętajcie te instytucje zawsze wpierw liczą swoje profity, a wasze są na szarym końcu. Więc dając do banku 10.000zł, bank najpierw dla siebie wyciągnie 2000zł zarobku, a później wam łaskawie da 200 zł „ochłapów”. Co do biur maklerskich każdy kto choć raz zetknął się z tego typu instytucją dobrze zna główną maksymę maklerki: Nieważne czy klient straci czy zarobi, my zawsze na tym zarabiamy. I tak jest w życiu.

Lokata

Dlatego lokata w diamenty jesteście pewni że odkładając pieniądze na tego typu lokatę macie gwarantowane 10% zysku rocznie przez okres 3 lat.

Przy czym zysk 10% można z takiej lokata dostać co roku.

 

Nie czekaj, Pieniądze leżą na ziemi, tylko trzeba się po nie schylić!!!