Obrączki Złote

Obrączki Złote

Obrączki złote – Diamenty&Antyki proponuje państwu wykonanie złotych obrączek. Gwarantujemy najlepszą cenę, najszybszy czas realizacji. Dla Państwa wygody proponujemy skorzystania z gotowych już klasycznych wzorów, lub stworzenia czegoś pod własny projekt. Nasz jubiler gotowy jest wykonać dowolny projekt. 

Obrączki złote – klasyczne piękno

Proponujemy Państwu z zapoznaniem się z najbogatszą paletą obrączek złoty ślubnych. Zachęcamy również do wykonania obrączek z kamieniami szlachetnymi. Szczególnie dobrym wyborem są diamenty, dzięki diamentom obrączki złote podbijają swoją wartość, wyglądają niesamowicie i wyróżniają się z pośród zwykłych obrączek.

Należy Pamiętać że obrączki będziemy nosić całe życie, więc zadbajmy o to by były nie tylko trwałe, ale również sprawiały że ich wygląd wyróżnia się i podbija naszą wartość.

 

 

Obrączka ślubnapierścień, zwykle bez oczka, często grawerowany, wykonany najczęściej ze stopu złota. W dniu ślubu zakładany wzajemnie przez małżonków, przeważnie na palec serdeczny prawej dłoni.

Obrączka ślubna noszona jest na serdecznym palcu prawej dłoni, m.in. w Polsce, Austrii, Niemczech, Norwegii, Danii, Grecji, Hiszpanii,Indiach, Chile, Wenezueli i Bułgarii.

Na lewej dłoni nosi się obrączkę ślubną m.in. w następujących państwach: Francja, Irlandia, Wielka Brytania, Szwecja, Włochy, Słowenia,Węgry, Turcja, Brazylia, Egipt, Meksyk, USA i Kanada.

Obrączki złote –  najlepsza cena 

Obrączki złote

 

Proponujemy Państwu najbardziej fachową i najszybszą obsługę.

Ceny na obrączki zaczynają się od 140zł/gram. Dodatkowo proponujemy państwu dodatkowe usługi takie jak: grawerowanie, cyzelowanie.

Diamenty&Antyki proponują również zapoznanie się z ofertą brylantów odstępnych do oprawienia. 

 

 

Obrączki od 140 zł/gram