Obrazy


Obrazy – Dzieła Polskich Mistrzów Pędzla

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą kolekcję Obrazów, w której zarówno są arcydzieła malarskie

Obrazy Ivan Aivazovsky

Obrazy Ivan Aivazovsky

pochodzące z XIX, XX wieku jak i współczesne malarstwo. W naszej kolekcji są obrazy tak znanych malarzy jak: Wojciech Kossak, Jerzy Kossak, Matejko, Karpiński, Wasiołek, Różyk, Witkacy, Lasocki, Treliński, Chełmoński.

Obrazy – Dzieła światowej klasy malarzy

Nasze kolekcje obejmują również zbiory takich malarzy światowej klasy jak: Gustav Klimt, Salvador Dalí, Paul Gauguin,  El Greco, Antoon van Dyck, Edgar Degas, Charles Craig, Ivan Aivazovsky, Leo Jansen, Alan Franklin, Anthony Falbo, Andy Warhol, Ivan Shishkin, Chris Riggs i wielu innych.

Dzięki współpracy z wieloma galeriami i domami aukcyjnymi jesteśmy w stanie znaleźć na państwa życzenie obraz

obrazy LEO JANSEN

obrazy LEO JANSEN

dowolnego artysty.

Nasze obrazy obejmuje bogaty zbiór: Grafik, Pejzaży, martwej natury, malarstwa figuratywnego(postaci ludzi i zwierząt), Aktów, fotografii artystycznej.

Obrazy ANTHONY FALBO

ANTHONY FALBO

 

 

 

 

Obrazy – kierunek malarstwa

Obrazy wystawiane w naszej galerii obejmuje kierunki od: realistycznego poprzez puryzm, kubizm do abstrakcji, ekspresjonizm, surrealizm, symbolizm, secesje, futuryzm, hiperrealizm.

Obrazy – sztuka religijna i sakralna.

Posiadamy bogatą kolekcję obrazów, ikon, oraz dzieł o tematyce religijnej i sakralnej zarówno wykonanej w XIX wieku jak i współcześnie. W naszej kolekcji można znaleźć wiele obrazów zarówno: Matki Boskiej Ostrobramskiej, Matki Boskiej Karmiącej, Marii Dziewicy, Ostatnią wieczerzę.

Diamenty&Antyki – Mecenat sztuki współczesnej

Jako firma o międzynarodowym zasięgu, Diamenty&Antyki z chęcią sprawuje mecenat nad ludźmi sztuki. Wierzymy że i w naszym czasie jesteśmy w stanie znaleźć osoby co ich talent nie tylko dorówna , ale i przewyższy takich artystów jak: Munch, Vincent Van Gogh, Peter Paul Rubens, Caravaggio. Wiemy że warto próbować swoich sił w tym co się kocha od najmłodszych lat, bo tylko uporem można wzbić się na wyżyny. Dlatego też, nie warto czekać, ale trzeba chwytać każdą chwilę bo nigdy nie wiemy kiedy może nadejść nasze 5 minut które trzeba wykorzystać. 

Brak możliwości komentowania