Pierścionek z Brylantem

pierścionek z brylantem 1 karat

 Pierścionek z Brylantem

Pierścionek z Brylantem – Diamenty i Antyki proponuje Państwu kolekcję najpiękniejszych pierścionków z brylantem.Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo pierścionki : antyczne, zaręczynowe, srebrne, sygnety. Każdy z naszych pierścionków czy wykonany na zamówienie, czy też posiada historyczny rys, został wykonany z kruszców najwyższej jakości, wszystkie pierścionki ozdobione są szlachetnymi kamieniami o najwyższych parametrach. Wszystkie diamenty są poddawane dokładnej ekspertyzie międzynarodowych ekspertów z zakresu gemmologii, nasze pierścionki posiadają certyfikaty: GIA, EGL, HRD, IGI i niemieckiego towarzystwa gemmologicznego.

 

Pierścionek z Brylantem 1.75 karata

 

Pierścionek z Brylantem

Kolekcja naszych pierścionków brylantem to zbiór niepowtarzalnych i ponadczasowych wyrobów tworzonych wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach, co czyni je dodatkowo niezwykłymi i magicznymi. Nasze Pierścionki z brylantami to niezwykła kolekcja która ma cieszyć oczy i duszę wszystkich kobiet świata, nasze pierścionki to nie jest zwykła biżuteria, to jest kawałek duszy zaklęty w niesamowite jubilerskie arcydzieło.

Pierścionek z Brylantem wykonany przez: Cartier, Tiffany, Chanel

Pragniemy zaproponować Państwu kolekcję pierścionków z brylantami z którymi każda kobieta poczuje się wyjątkowo i niezwykle, pragniemy zaproponować pierścionek z Brylantem których pozazdrości wam każdy kto takiej nie ma. Nasze pierścionki z brylantami to coś więcej niż biżuteria, to Arcydzieło sztuki jubilerskiej, wykonane z największą precyzją i dbałością o szczegóły, każdy elementy został ręcznie wykonany i  zdobiony. Nasza kolekcja pierścionków projektowane są przez czołowych projektantów biżuterii, wielu z nich są to kobiety, bo wychodzimy z założenia że nikt inny nie zaprojektuje biżuterii dla kobiety niż sama kobieta. Wśród naszych wzorów można znaleźć modele wykonane przez: Cartier, Tiffany, Chanel, oraz wielu niezależnych artystów-projektantów którzy tworzą pierścionki dla gwiazd telewizji, estrady i szow biznesu światowego formatu.

Pierścionek z Brylantem na specjalne zamówienie

Pierścionek z Brylantem 2.5 karata

Pierścionek z Brylantem 2.5 karata

Jesteśmy również otwarci na Państwa własne autorskie projekty, nasi projektanci zawsze chętnie doradzą i pomogą dobrać najlepsze materiały dla waszego wyśnionego pierścionka z brylantem, a nasi jubilerzy zamienią wasze najskrytsze marzenia w biżuteryjną rzeczywistość. Nasz międzynarodowy zespół gwarantuje że każdy diamenty oprawione w pierścionki będą cechowały się najwyższymi parametrami, zarówno pod względem  czystości, barwy jak i szlifu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pierścionków, jak i również do złożenia własnego projektu swojej wymarzonej biżuterii.