Pierścionki zaręczynowe z brylantami

Pierścionki zaręczynowe z brylantami

Pierścionki zaręczynowe z brylantamiDiamenty i Antyki proponuje Państwu kolekcję najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych z brylantami.Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo pierścionki najwspanialsze arcydzieła sztuki jubilerskiej i grawerskiej. Każdy z naszych pierścionków zaręczynowych z brylantami jest wykonywany ręcznie i na zamówienie, wykonywane są z kruszców najwyższej jakości, wszystkie pierścionki ozdobione są szlachetnymi kamieniami o najwyższych parametrach. Wszystkie brylanty są poddawane dokładnej ekspertyzie międzynarodowych ekspertów z zakresu gemmologii, nasze pierścionki posiadają certyfikaty: GIA, EGL, HRD, IGI i niemieckiego towarzystwa gemmologicznego.

Pierścionki zaręczynowe z brylantami

 

Pierścionki zaręczynowe z brylantami

Kolekcja naszych pierścionków zaręczynowych z brylantami to zbiór niepowtarzalnych i ponadczasowych pierścionków tworzonych wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach, co czyni je dodatkowo niezwykłymi i magicznymi. Nasze Pierścionki zaręczynowe z brylantami to niezwykła kolekcja która ma cieszyć oczy i duszę wszystkich kobiet świata, nasze pierścionki to nie jest zwykła biżuteria, to jest kawałek duszy zaklęty w niesamowite jubilerskie arcydzieło.

Pierścionki zaręczynowe z brylantami

 

Pierścionki zaręczynowe z brylantami autorstwa: Cartier, Tiffany, Chanel

Jesteśmy również otwarci na Państwa własne autorskie projekty pierścionków zaręczynowych z brylantami, nasi projektanci zawsze chętnie doradzą i pomogą dobrać najlepsze materiały dla waszego wyśnionego pierścionka zaręczynowego z brylantami, a nasi jubilerzy zamienią wasze najskrytsze marzenia w biżuteryjną rzeczywistość. Nasz międzynarodowy zespół gwarantuje że każdy diamenty oprawione w pierścionki będą cechowały się najwyższymi parametrami, zarówno pod względem  czystości, barwy jak i szlifu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pierścionków, jak i również do złożenia własnego projektu swojej wymarzonej biżuterii. 

Pierścionki zaręczynowe z brylantamiPierścionki zaręczynowe z brylantami – Bo liczy się piękno

Każdy wyrób jest wykonany ręcznie, wycyzelowany, wycięty, odlany. Każdy Brylant przez naszych Ekspertów jest wybrany indywidualnie zgodnie ze światowymi standardami IGI (International Gemmological Institute), orazGIA (Gemmological Institute of America). Każdy Brylant przechodzi weryfikację, by do biżuterii trafiły tylko najbardziej ekskluzywne okazy spośród Brylantów. By zachwycały swoją niezwykłością i brylancją.

 

 

 Pierścionki zaręczynowe z brylantamipierścionek zaręczynowy z brylantem  (3)

 

 

 

 

 

 

 

Pierścionki zaręczynowe z brylantami zapraszamy do zapoznania się z ofertą, oraz odwiedzenia naszego salonu