Pierścionki zaręczynowe


Pierścionki zaręczynowe

pierscionki
zareczynowe z diamentami VS/D 004
45000.00 zł
Kategoria:Pireścionki zaręczynowe
Kruszec:
  • Złoto
Próba:
  • 585
Rodzaj kamieni szlachetnych:
  • Diamenty
Centralny kamień masa/karat:
  • 2
Razem kamienie masa/karat:
  • 2.66
Czystość:
  • VS
Barwa:
  • D

Pierscionek zaręczynowy z diamentami. Pierścionek wykonany ze złota pr: 585

Parametry:

Diament centralny

Masa: 2 ct

Czystość: VS2

Barwa: D

Diamenty boczne: 

Masa: 0.66 ct

Czystość: VS

Barwa D

Do każdego wyrobu dołączony jest certyfikat.

Pierścionki zaręczynowe z brylantami

Diamenty i Antyki proponuje Państwu kolekcję najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych z brylantami.Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo pierścionki najwspanialsze arcydzieła sztuki jubilerskiej i grawerskiej. Każdy z naszych pierścionków zaręczynowych z brylantami jest wykonywany ręcznie i na zamówienie, wykonywane są z kruszców najwyższej jakości, wszystkie pierścionki ozdobione są szlachetnymi kamieniami o najwyższych parametrach.

Pierścionki zaręczynowe z brylantami

Kolekcja naszych pierścionków zaręczynowych z brylantami to zbiór niepowtarzalnych i ponadczasowych pierścionków tworzonych wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach, co czyni je dodatkowo niezwykłymi i magicznymi. Nasze Pierścionki zaręczynowe z brylantami to niezwykła kolekcja która ma cieszyć oczy i duszę wszystkich kobiet świata, nasze pierścionki to nie jest zwykła biżuteria, to jest kawałek duszy zaklęty w niesamowite jubilerskie arcydzieło.

Pierścionki zaręczynowe z brylantami - stwórz własny wzór.

Jesteśmy również otwarci na Państwa własne autorskie projekty pierścionków zaręczynowych z brylantami, nasi projektanci zawsze chętnie doradzą i pomogą dobrać najlepsze materiały dla waszego wyśnionego pierścionka zaręczynowego z brylantami, a nasi jubilerzy zamienią wasze najskrytsze marzenia w biżuteryjną rzeczywistość. Nasz międzynarodowy zespół gwarantuje że każdy diamenty oprawione w pierścionki będą cechowały się najwyższymi parametrami, zarówno pod względem  czystości, barwy jak i szlifu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pierścionków, jak i również do złożenia własnego projektu swojej wymarzonej biżuterii. 


Pierścionki zaręczynowe

Brak możliwości komentowania