Pierścionki

 

 Pierścionki

Diamenty i Antyki proponuje Państwu kolekcję najpiękniejszych pierścionków.Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo pierścionki : antyczne, zaręczynowe, srebrne, sygnety. Każdy z naszych pierścionków czy wykonany na zamówienie, czy też posiada historyczny rys, został wykonany z kruszców najwyższej jakości, wszystkie pierścionki ozdobione są szlachetnymi kamieniami o najwyższych parametrach. Wszystkie diamenty są poddawane dokładnej ekspertyzie międzynarodowych ekspertów z zakresu gemmologii, nasze pierścionki posiadają certyfikaty: GIA, EGL, HRD, IGI i niemieckiego towarzystwa gemmologicznego.

Pierścionki waszych marzeń

Pierścionki

Kolekcja naszych pierścionków to zbiór niepowtarzalnych i ponadczasowych obrączek tworzonych wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach, co czyni je dodatkowo niezwykłymi i magicznymi. Nasze Pierścionki to niezwykła kolekcja która ma cieszyć oczy i duszę wszystkich kobiet świata, nasze pierścionki to nie jest zwykła biżuteria, to jest kawałek duszy zaklęty w niesamowite jubilerskie arcydzieło.

Pierścionki wykonane przez: Cartier, Tiffany, Chanel

Pragniemy zaproponować Państwu kolekcję pierścionków z którymi każda kobieta poczuje się wyjątkowo i niezwykle, pragniemy tworzyć pierścionki których pozazdrości wam każdy kto takiej nie ma. Nasze pierścionki to coś więcej niż biżuteria, to Arcydzieło sztuki jubilerskiej, wykonane z największą precyzją i dbałością o szczegóły, każdy elementy został ręcznie wykonany i  zdobiony. Nasza kolekcja pierścionków projektowane są przez czołowych projektantów biżuterii, wielu z nich są to kobiety, bo wychodzimy z założenia że nikt inny nie zaprojektuje biżuterii dla kobiety niż sama kobieta. Wśród naszych wzorów można znaleźć modele wykonane przez: Cartier, Tiffany, Chanel, oraz wielu niezależnych artystów-projektantów którzy tworzą pierścionki dla gwiazd telewizji, estrady i szow biznesu światowego formatu.

Pierścionki wykonujemy również z państwa autorskich projektów

Jesteśmy również otwarci na Państwa własne autorskie projekty, nasi projektanci zawsze chętnie doradzą i pomogą dobrać najlepsze materiały dla waszego wyśnionego pierścionka, a nasi jubilerzy zamienią wasze najskrytsze marzenia w biżuteryjną rzeczywistość. Nasz międzynarodowy zespół gwarantuje że każdy diamenty oprawione w pierścionki będą cechowały się najwyższymi parametrami, zarówno pod względem  czystości, barwy jak i szlifu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pierścionków, jak i również do złożenia własnego projektu swojej wymarzonej biżuterii. 

Brak możliwości komentowania