Skup Brylantów

Skup Brylantów – Diamenty są wieczne

Diament – najcenniejszy z kamieni szlachetnych. Pożądane przez wielu, dostępne dla nielicznych. Tak Było kiedyś, jednak dzięki Diamentom&Antykom, te najcenniejsze kamienie są do kupienia przez każdego. Posiadamy Diamenty w ofercie dostosowane do potrzeb każdego klienta. Od najmniejszych 0.01 karata do ogromnych powyżej 50 karatów. Prowadzimy również skup brylantów

skup brylantów

Skup brylantów, diamentów – najlepsze ceny 

Proponujemy Państwu skup brylantów w dowolnej formie, Skupujemy zarówno diamenty luzem jak i w biżuterii. Jeśli sprzedajecie państwo biżuterię z diamentami to jest ona wyceniana jako wyrób, nie uprawiamy polityki jak reszta skupów czy lombardów, gdzie wyrób liczą jako złom złota, odżegnujemy się od czegoś takiego jak wartość : „złomowa” biżuterii i diamentów, ponoć jubilerzy w warszawie uprawiają taką politykę. Staramy się płacić za diamenty i biżuterię jak największą jej wartość sprzedażową. Sugerujemy się cennikiem rapaport, jednak nie jest on dla nas najważniejszy. Sprzedając swoją biżuterię, jako wyrobów jubilerskich, tylko przychodząc do nas dokonacie Państwo ekspertyzy gdzie nasz specjalista poinformuje o cenie rynkowej wyrobu i ile jesteśmy w stanie Państwu zapłacić, lub ewentualnie wziąć w komis biżuteryjny. Nie sprzedawajcie swojej biżuterii jako złomu!!! To jest oszustwo i kpina w biały dzień, sprzedając w lombardzie pierścionek z diamentem za 500 zł, ten sam lombard za ten pierścionek pózniej woła 3000 zł. Pamiętajcie żadne lombardy nie mają faktycznej wiedzy na temat biżuterii, zostawiając tam swoją biżuterię można powiedzieć że sprzedajecie ją w cenie złomu złota.

skup brylantów

Skup brylantów – możliwy komis

Tylko u nas dokonacie wyceny i sami zdecydujecie czy zechcecie swoją biżuterię sprzedać ( negocjacje mile widziane), czy też zabrać ze sobą.

Z chęcią weźmiemy w komis  Państwa przedmioty brylanty, oraz biżuterię z brylantami, co umożliwi nam dalszą odsprzedaż jej i uzyskanie dla Państw jak największego zysku z tej transakcji. Od transakcji pobieramy procent za pośrednictwo i to są jedyne koszta jakie są ponoszone dopiero po sprzedaży przedmiotu.

Pamiętajcie: nigdy nie zgadzajcie się na robienie odpłatnej ekspertyzy, a pózniej wstawienie w komis, bo wtedy posrednik juz na was zarobil i nie będzie mu zależało na dalszej odsprzedaży.

skup brylantów

skup brylantów

 

 

 

 

 

 

 

 

Skup Brylantów – Diamenty&Antyki

Diamenty&Antyki – to gwarancja sprzedaży waszej biżuterii za największą możliwą do uzyskania kwotę. Jako jedyni prowadzimy skup brylantów i biżuterii za gotówkę , jako jedyni nie wydziwiamy że taki kamień to jest mało chodliwy, do każdego klienta podchodzimy indywidulanie by był zadowolony.