Skup Srebra

Srebro – to dziś jedna z lokat z dużą stopą zwrotu

Diamenty Antyki – Skup Srebra po najlepszej cenie

Srebro – Jedyny metal z grupy metali szlachetnych który był znany ludzią od starożytności, jest to również jedyny z tych mmetali który był walutą płatniczą. Kiedy zaczęto bić monety to właśnie one zawierały w sobie srebro i były ogólno dostępnym środkiem płatniczym, w przeciwieństwie do złota które było tylko dla wybranych. Oprócz monet, srebro służyło również do wyrobu: Sztućców, biżuterii, zastaw stołowych, medali.

Wielu z nas uważa że srebro służy tylko i wyłącznie jaki metal szlachetny stosowany w jubilerstwie, jednak srebro ma bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle jako metal o najlepszej przewodności ciepła i posiadającym najlepsze właściwości do odbijania światła, zarówno dziennego jak i ultrafioletowego. Srebro posiada również szerokie zastosowanie w medycynie jako metal o właściwościach bakteriobójczych i mikrobobójczych, jednak nie mające negatywnego wpływu na organizm i funkcjonowanie człowieka. Srebro dziś służy również do produkcji: lutów, styków, bądź elementów przewodów. Srebra używa się też do produkcji sprzętu elektrycznego i elektronicznego . 

Mało osób wie że kiedyś w biżuterii z diamentami łączono żółte złoto i srebro – gdyż nie znano pocesu rodowania złota, a diamenty lepiej prezentowały się z białym metalem  szlachetnym.

Skup srebra –  gwarantuje skup waszego starego srebra

Srebro było używane do produkcji monet już 700 lat p.n.e. w Lidii. Słowa „srebro” i „pieniądze” brzmią tak samo w przynajmniej 14 językach.

W obecnych czasach Inwestycja w Srebro może okazać się prawdziwym strałem w „10”, dla średnio zamożnego , lub początkującego inwestora niski kurs srebra gwarantuje mu możliwość zakupu różnej ilości srebra, co ważne srebro możemy zakupywać w różnej postaci: biżuterii, monet, sztućców, styków – których ceny wahają się znacząco od rynkowych. Spoglądając na rynek metali szlachetnych, to srebro ma korzystniejsze wahania dla rynku niż złoto. 

Skup Srebra

 Idealnymi srebrnymi inwestycjami w dzisiejszych czasach są:

  • Srebrne Sztabki
  • Srebrne monety
  • Srebrne zastawy 
  • Srebrne sztućce 
  • złom srebra
  • srebrne styki
  • srebrny lut

 Skup Srebra – Diamenty Antyki proponują najlepsze ceny

Brak możliwości komentowania