Skup Złota


Prowadzimy skup  złota srebra platyny .

Diamenty Antyki, proponuje Państwu skup złota srebra platyny w najlepszych cenach rynkowych. 

Złoto: Najbardziej cenny z kruszców i najpopularniejszy wśród metali szlachetnych, jest używany zarówno w przemyśle, oraz jako funkcja ozdobna: jubilerstwo, złocenie przedmiotów, ram obrazów, mebli, jest również używany w przemyśle kosmetycznym. Jest to kruszec znany już od 4 wieku p.n.e. Z czego należy nadmienić że od początku było wykożystywane we wzornictwie i przemyśle biżuteryjnym. Należy zauważyć złoto do produkcji monet było używane niezwykle żadka, jeśli by nie powiedzieć praktycznie wcale. Dziś złoto w mennicy jest używane do bicia monet kolekcjonerskich, bądź mających dać odpowiednik w mniejszej wadze sztabce złota, bo jak wiadomo nie każdego stać żeby od razu kupic 1kg złota i nosić go w kieszeni.

Skup złota srebra platyny – najlepsze ceny 

Proponujemy Państwu skup złota i sprzedaż waszej biżuterii, jako wyrobów jubilerskich, tylko przychodząc do nas dokonacie Państwo ekspertyzy gdzie nasz specjalista poinformuje o cenie rynkowej wyrobu i ile jesteśmy w stanie Państwu zapłacić, lub ewentualnie wziąć w komis biżuteryjny. Nie sprzedawajcie swojej biżuterii jako złomu!!!

Tylko u nas dokonacie wyceny i sami zdecydujecie czy zechcecie swoją biżuterię sprzedać ( negocjacje mile widziane), czy też zabrać ze sobą.

skup złota srebra platyny

 

 Z chęcią kupimy, lub weźmiemy w komis  Państwa przedmioty ze srebra, szczególnie: sztućce, papierośnice, dzbany i inne użytkowe przedmioty, najlepiej pochodzące z XIX-XX wieku. 

 

 

Diamenty antyki gwarantuje skup złota srebra platyny na njlepszym poziomie poziomie, płacimy najlepiej i gotówką od ręki. 

Brak możliwości komentowania