Srebrna Biżuteria

Srebrna Biżuteria – hurtowe zamówienie

Srebrna Biżuteria

Głównym profilem naszej działalności jest handel hurtowy artykułami służącymi do udekorowania kobiety,upiększenia jej wyglądu zewnętrznego.Prezentujemy srebrną biżuterie:pierścionki,kolczyki,bransoletki.
Biżuteria srebrna oferowana w naszej hurtowni wykonana jest ze srebra najwyższej próby 925 oraz naturalnych kamieni szlachetnych i półszlachetnych, takich jak: szafir, rubin, szmaragd, diament, perła, tanzanit, akwamaryn, topaz.

Srebrna biżuteria jak Białe złoto

Srebro jest dodatkowo rodowane, czyli pokryte cienką warstwą rodu.

Srebrna Biżuteria

Dzięki temu wyroby są nie tylko odporniejsze na uszkodzenia powstałe w wyniku codziennego użytkowania, ale również charakteryzują się pięknym połyskiem.
Mając świadomość tego, że każdy kamień naturalny posiada określone właściwości energetyczne i zdrowotne, a poprzez ich odpowiedni dobór możemy skutecznie wpływać na równowagę energetyczną w naszym organiźmie, staramy się pomóc naszym klientom w jak najlepszym doborze, tak aby biżuteria srebrna jak najskuteczniej wpływała na zdrowie i samopoczucie, podkreślając przy tym naturalne piękno noszącej ją kobiety.

Srebrna Biżuteria

Dodatkowo, wzbogacamy naszą Srebrna Biżuteria o opakowania i pudełka ozdobne do biżuterii o pięknych formach i w rożnych kolorach. Wiele z naszych towarów doskonale nadaje się na prezenty, więc zadbaliśmy również o opakowania upominkowe.
Oferujemy Srebrna Biżuteria ręcznie wykonaną w kraju i za jej granicami,sprowadzamy biżuterię srebrną niemal z całego świata po to żeby oferta dla naszych klientów była jak najatrakcyjniejsza.Przedstawiamy naszą prozycję Srebrna Biżuteria. Zamówienia przyjmujemy na min. 20szt z określonego rodzaju i nie mniej niż 100 szt w jednym zamówieniu.