Srebro

Srebro

Srebro – Jedyny metal z grupy metali szlachetnych który był znany ludziom od starożytności, jest to również jedyny z tych metali który był walutą płatniczą. Kiedy zaczęto bić monety to właśnie one zawierały w sobie srebro i były ogólno dostępnym środkiem płatniczym, w przeciwieństwie do złota które było tylko dla wybranych. Oprócz monet, służyło również do wyrobu: Sztućców, biżuterii, zastaw stołowych, medali.

???????????????????

Srebro – świeczniki

Proponujemy Państwu kolekcję najpiękniejszych srebrnych antyków. Specjalizujemy się w srebrze z XIX – XX wieku.  Dla Państwa wygody chcemy zaproponować nieograniczone możliwości w poszukiwaniach wymarzonych srebrnych antyków. Dzięki Diamentom&Antykom znajdziecie państwo swoje wymarzone srebro.

 

???????????????????

 

 

 

 

 

 

Srebro - sztućce

Srebro – Sztućce

Najpiękniejsze Srebrne zastawy stołowe, poczynając od antycznych XIX wiecznych wzorów kończąc na sztućcach z epoki międzywojennej i powojennej. W naszej kolekcji znajdziecie Państwo srebrne wyroby ze wczesnej epoki wiktoriańskiej,  secesyjne i wiele różnych wzorów i wykonań. Posiadamy pojedyncze ekskluzywne egzemplarze srebra takich znanych marek jak: Tiffany, Gorham. Nasi specjaliści i eksperci są gotowi znaleźć dla Państwa najrzadsze i najbardziej okazałem okazy srebra, które okażą się perłą w kolekcji i w wystroju domu.

?????????????????